Jan Walraven / 26-09-2020 Rotte deal, onbeperkte propaganda en Braziliaanse bosbranden Brand in één van de meeste biodiverse regio's ter wereld, een toch niet zo Green Deal, een volautomatisch propagandaprogramma en nog meer in de Keuze van Apache.
Olivier Hoedeman / 17-01-2020 Brussel, lobbyhoofdstad van Europa 'Big business' spendeert jaarlijks miljoenen euro's om ervoor te zorgen dat EU-beleid voldoet aan hun noden. Met de Commissie Von der Leyen is verbetering niet meteen in zicht.
Maarten Schmidt / 20-08-2019 Hoe moedig is het mobiliteitsbeleid in Brussel? Filmproducent Maarten Schmidt vindt nog veel te weinig sporen van een doortastend fietsbeleid in de mobiliteitsplannen van de Brusselse regering.
Jan Walraven / 29-09-2016 Leterme moet sjoemelend Volkswagen weer proper maken Ex-premier gaat samen met onder meer voormalig EU-commissaris Connie Hedegaard zetelen in duurzaamheidspanel Volkswagen.