Jan Walraven / 20-03-2017 Is activering werklozen meer dan bezigheidstherapie? VDAB rekent steeds meer op privésector om werkzoekenden aan werk te helpen, terwijl niemand kan zeggen of dat beter is.
Lisa Develtere / 07-03-2017 Afslanking parlement benadeelt kleinere partijen Het voorstel van Van Quickenborne en N-VA om 50 Kamerleden te schrappen, zou vooral PS en MR extra gewicht opleveren in het parlement.
Steven Vanden Bussche / 08-02-2017 Kleindochter Publifin verliest 2 miljoen euro aan Optima Gent bereikte een akkoord om uit Publilec te stappen, een dochter van Publifin. Door de hoge mandaatsvergoedingen van Publilec's dochter Publipart, stapte kandidaat-burgemeester…
Redactie Apache, Liesbeth Van Houdt / 23-01-2017 Persvrijheid: stem mee voor de winnaar van De Pen van Apache Breng je stem uit en beslis samen met onze redactie wie de gedoodverfde winnaar is van De Pen van Apache, onze prijs voor de persvrijheid.
Steven Vanden Bussche / 20-01-2017 Stad Gent en vastgoedmagnaten vinden elkaar in The Loop De grootste outlet van Vlaanderen komt toch niet in Gent. Apache dook eerder al in de constructies die achter de schermen op poten werden gezet.
Jan Walraven / 17-01-2017 Airbnb: speeltuin van baronnen en Italiaanse miljonairs Vastgoedbonzen en risicoinvesteerders die op zoek zijn naar hoger rendement voor hun uitgebreide vastgoedportefeuille vinden de weg naar Airbnb.
Follow the Money, Stijn Van Gils / 05-01-2017 Na Albert Heijn moeten ook leveranciers fuseren Welke gevolgen heeft de fusie tussen Ahold, het moederbedrijf van Albert Heijn, en het Belgische supermarktbedrijf Delhaize voor leveranciers?
Jan Walraven / 04-01-2017 (On)gelijk België: de achterblijvers Hoge werkloosheid bij laaggeschoolden, of de werkzaamheidskloof tussen autochtonen en allochtonen. Wat kan er nog beter?
Jan Walraven / 03-01-2017 (On)gelijk België: de welvaartsstaat als buffer Hoe doorstond ons land de crisis? Uit nieuwe cijfers van de Nationale Bank blijkt dat we het op vlak van ongelijkheid niet slecht deden.
Thomas Vande Putte / 24-11-2016 Verborgen camera: de onbestaande kantoren van eurocritici Achter de Europese eurokritische partij, geleid door UKIP en de Belgische Parti Populaire, gaat een fictieve stichting schuil met kantoren in Londen die niet bestaan.
Jan Walraven, Lukas De Clercq / 14-11-2016 Het vergiftigd geschenk van de Antwerpse haven Diepgravend onderzoek naar de historische vervuiling van een Antwerps havenfort, dat voor 30 miljoen euro gesaneerd zal worden.
Chris Van Camp / 04-11-2016 Ingrid Vander Veken: "Aan mijn lijf geen polonaise" Ingrid Vander Veken sprak tenoren van de Vlaamse journalistiek over leven, werk en hoe de wereld veranderde. Nu is ze zelf aan de beurt.
Ingrid Vander Veken / 28-10-2016 Pol Arias: "Alle mensen in hun blootje" Gegeven Woord: Ingrid Vander Veken spreekt tenoren van de Vlaamse journalistiek over leven, werk en hoe de wereld veranderde.
Redactie Apache, Liesbeth Van Houdt / 28-10-2016 De nacht van Apache Wouter Deprez verenigt artiesten in de strijd voor persvrijheid. Ze steken samen Apache een hart onder de riem, op 7 februari 2017 in De Roma.
Ingrid Vander Veken / 21-10-2016 Walter Zinzen: "Er is geen geheugen meer" Gegeven Woord: Ingrid Vander Veken spreekt tenoren van de Vlaamse journalistiek over leven, werk en hoe de wereld veranderde.
Tom Cochez / 18-10-2016 Managementbuy-out bij vastgoedpoot Optima Groep rond Ruben Piqueur koopt aandelen in en werkt aan plan voor doorstart die schuldeisers Optima Global Estate moet overtuigen.
Ingrid Vander Veken / 14-10-2016 Tessa Vermeiren: "Men roept maar wat, de rede is zoek" Gegeven Woord: Ingrid Vander Veken spreekt tenoren van de Vlaamse journalistiek over leven, werk en hoe de wereld veranderde.
Ingrid Vander Veken / 07-10-2016 Bert Verhoye: "Deze maatschappij wordt aangedreven door egoïsme" Gegeven Woord: Ingrid Vander Veken spreekt tenoren van de Vlaamse journalistiek over leven, werk en hoe de wereld veranderde.
Ingrid Vander Veken / 30-09-2016 Rik Van Cauwelaert: "BHV was een excuus voor 541 dagen regeringscrisis" Gegeven Woord: Ingrid Vander Veken spreekt tenoren van de Vlaamse journalistiek over leven, werk en hoe de wereld veranderde.
Redactie Apache, Liesbeth Van Houdt / 26-09-2016 Debat Tom Meeuws en Wouter Van Besien Apache en Elcker-ik nodigen Tom Meeuws (sp.a) en Wouter Van Besien (Groen) uit voor een stand van zaken en een blik op de toekomst.