Testsubjecten voor nieuwe site gezocht

UPDATE: bedankt voor alle reacties en mailtjes. We hebben ondertussen een hele schare aan testers, dus u hoeft niet meer te reageren. Toch nieuwsgierig? Blijf af en toe een bezoekje brengen aan Interne Zaken.

Wie al langer rondwaart op ‘Interne Zaken’ heeft hier en daar al horen vallen dat er een nieuwe site aankomt met een andere layout, een paar ergernissen minder en enkele nieuwigheden erbovenop. Het is u vergeven als u gedacht had dat die site vandaag samen met de nieuwe naam zou verschijnen. Daar hadden we zelf ook op gehoopt, maar slow journalism geldt blijkbaar eveneens voor de technische kant: als we zelf vinden dat er nog aan gesleuteld moet worden, dan wordt er nog aan gesleuteld.

Wijzelf zijn in ieder geval al behoorlijk enthousiast over de nieuwe webstek in wording. Niet in de eerste plaats door wat de site nu al ís, maar omdat hij kan meegroeien samen met ons project. Geen enkele overbodige feature. Precies afgestemd op hoe we werken en denken. Er is al veel werk gekropen in de website, maar toch zie ik het voorlopige resultaat graag als een groot leeg doek, klaar om te beschilderen. Er is ruimte voor onze redactie en voor u als lezer om de komende weken en maanden mee te bepalen hoe de opvolger van die site er moet uitzien en moet werken. Een beginpunt en geen eindpunt.

Ergens in maart laten we het ding op jullie los, maar we willen niet zo lang wachten op feedback. Daarom zoeken we naar testsubjecten die zin hebben om een sneak peak van de site te bekijken en aan hun kritisch oog te onderwerpen. Zin? Laat een berichtje achter per mail (dev@apache.be) of reageer hieronder op deze boodschap, en dan laten we één dezer iets van ons horen. Bedankt!

Door Stijn Debrouwere, programmeur

30 reactiesRSS

  1. Mie schreef 813 dagen geleden

    Hierbij bied ik me vrijwillig aan als testsubject.

    Hartelijke groet,

    Mie

  2. Daniël Mandelbaum schreef 813 dagen geleden

    Meningen heb ik bij de vleet, dus ik ben vrijwilliger.

  3. Guido Pannekoek schreef 813 dagen geleden

    Ik sta te springen om proefkonijn te zijn! :-)

  4. Johan Potums schreef 813 dagen geleden

    Ik heb een stuk of 5 leerlingen waarmee ik jullie website eens kan uitspitten… Dan krijgen jullie er nog een rapportje bovenop!

  5. Jeetje, ik denk dat we ondertussen al aan een stuk of 30 aanmeldingen zitten. Merci allemaal, jullie mogen nog een mailtje verwachten!

  6. Patrick schreef 813 dagen geleden

    Als je nog kandidaten nodig hebt…. ik ben vrijwilliger!

  7. David schreef 813 dagen geleden

    Woehoe, websites testen! Doe mij ook maar één!

  8. Stefaan Kerger schreef 812 dagen geleden

    Graag bied ik me aan om jullie experiment constructief onder de loep te houden. Je weet maar nooit. Stefaan Kerger

  9. Luc De Groote schreef 811 dagen geleden

    Leerde vandaag jullie site kennen (met dank aan de standaard …). Hoop echter op jullie site het betere werk te vinden en biedt me dan ook aan als testvarken.

  10. Kjell Crauwels schreef 810 dagen geleden

    Zeker geintresseerd, stuur maar door!

  11. Net als dhr. De Groote jullie site leren kennen door DSO, en zeer aangenaam verrast.

    Zeker ook kandidaat om testsubject te wezen.

Reageer

Reageren?

U moet geregistreerd zijn om te kunnen reageren op dit artikel.

Klik op de knop Registreren en maak uw gratis account aan.

Neem ook de spelregels door voor u zich in het debat mengt.

Registreren

Al geregistreerd?

Wachtwoord vergeten?